מנגישים לעסק שלך תובנות מדויקות מבוססות נתונים ומחקר דיגיטלי

מאמרים

למה כדאי לבצע מחקר שוק

בין אם אתם פותחים עסק חדש או מרחיבים עסק קיים לתחומים נוספים, חשוב לבצע מחקר שוק בעצמכם או להזמין מחקר שוק שמתאים לתקופה הנוכחית בדיוק. חשוב שהמחקר יהיה עדכני ככל האפשר בגלל תנאי השטח המשתנים במהירות רבה.

קרא עוד »

5 טיפים לניתוח אנליסטי של ההזדמנויות באמצעות מחקר שוק

עסקים רבים מנסים לפעול באינספור יוזמות, אבל מחקרים קבעו להפך, צמצום היוזמות רק יועיל לעסק ויגרום לו לצמוח הרבה יותר מאשר התפזרות בין שלל יוזמות. אז איך להחליט עם איזה יוזמה להמשיך ואיזה יוזמה להוריד מהפרק לפחות לתקופה הקרובה.

קרא עוד »

אלו פרמטרים משפיעים על המחיר של מחקר שוק

"על דברים טובים צריך לשלם" אין ספק שבנוגע למחיר של מחקר שוק המשפט הזה נכון מתמיד. האנליסטים שמבצעים מחקר שוק צריכים להשקיע זמן רב מאוד על מנת לגבש את הנתונים המלאים בצורה מהימנה, תוך הישענות על ניסיון מוכח של מומחים בתחום הספציפי ותחומים הקשורים לו כדי להגיע למחקר המפורט והמדויק ביותר.

קרא עוד »

איזה דברים כדאי לדעת על מחירו של מחקר שוק

אם אתם רוצים להוביל בתחום חדש או לפתח את תחום הפעילות שלכם בצורה יותר מקצועית, אתם זקוקים למחקר שוק מקצועי. עסקים וחברות רבות נמנעים מרכישה של מחקר שוק בגלל מחירם של מחקרים אלו. אולם חברות מצליחות לא יוותרו על מחקר רציני גם אם יש למחקר שוק מחיר גבוה.

קרא עוד »
מידענות עסקית @ SergeyNivens

על מידענות עסקית

מידענות עסקית הוא כלי שימושי ובעל תועלת גבוהה של עלות-תועלת בשלבי גיבוש ואפיון של תוכנית עסקית. כדאי להשתמש בכלי על מנת לקבל דוח ממצה על השוק

קרא עוד »

כלי דאטה בגישה חופשית לציבור – Data.gov

אתר מאגרי המידע הממשלתיים מרכז מאגרי נתונים מכלל משרדי הממשלה הפתוחים לשימוש הציבור.
האתר הוקם על-ידי מערך ממשל זמין כחלק ממדיניות ממשל פתוח, המבוססת על קידום השקיפות והצגת מידע ממשלתי אמין ומוסמך לשימוש הציבור.

קרא עוד »

רוסיה זה לא רק מוסקבה: הכירו את השוק הרוסי

למרות הסנקציות הכלכליות שהוטלו עליה, רוסיה היא עדיין הכלכלה השביעית בגודלה בעולם. לצד מעצמות אזוריות אחרות, כמו הודו וסין, כלכלת רוסיה נחשבת לאחת המעניינות והצומחות בשנים הקרובות, ובתוך כך היא טומנת בחובה כר נרחב של הזדמנויות עסקיות וטכנולוגיות.

קרא עוד »

שלושה מיתוסים שגויים על חיפוש מידע באינטרנט (והאמת שכל בעל עסק חייב להכיר)

מדי יום נערכים בגוגל 3.5 מיליארד חיפושים (40 אלף שאילתות מוקלדות מדי שנייה). מחקרים מראים שלמעלה מ-90% מההחלטות הצרכניות בעולם מתחילות במנוע חיפוש. למרות זמינות המידע וכלי החיפוש הפשוטים, פעמים רבות מאמצי החיפוש שלנו מעלים חרס בידנו. נשמע מוכר? שלושה מיתוסים על חיפוש מידע

קרא עוד »

על חיפוש מושכל בגוגל

מאז ומתמיד, האדם הביט על סביבתו ושאל שאלות. שאלות כמו: מדוע התפוח נופל מטה? האם העולם באמת שטוח? מהו היחס בין שלוש צלעותיו של משולש ישר זווית? – הובילו לתיאוריית הכבידה, לגילוי המרעיש שהעולם עגול ולמשפט פיתגורס המפורסם. תחילתן של כל אחת מתיאוריות אלה הייתה בשאלה ממוקדת ביותר. קבלו כמה טיפים שיעזרו לכם לייעל את החיפושים ואת השאילות בגוגל.

קרא עוד »

כך תגיעו ראשונים למוצר הבא שלכם

אנשים תוהים לא אחת, “אם יש לי עסק מצליח, מוצרים מצוינים ומוניטין, למה לי לשנות? הרי ‘סוס מנצח לא מחליפים’ וגם ‘כל המוסיף גורע'”. התשובה לתהיות האלו היא שהשינויים כיום כל כך מהירים ובלתי צפויים, שגם המוצרים הטובים ביותר היום יכולים להפוך למיותרים מחר.

קרא עוד »
דילוג לתוכן