מנגישים לעסק שלך תובנות מדויקות מבוססות נתונים ומחקר דיגיטלי

אודות

InfoTarget

InfoTarget – היא חברה למידענות ולמודיעין עסקי-תחרותי, המעניקה ללקוחותיה פתרונות מידע חדשניים. לחברה ניסיון של למעלה מ-7 שנים באספקת שירותי מידענות לחברות מהמגזר הציבורי והפרטי בתחומים רבים ומגוונים: שיווק, תשתיות, אקדמיה, יזמות, מו"פ, ייעוץ עסקי ואסטרטגי, ביטחון, חינוך, בריאות, תיירות ועוד.

התועלת

המידע שאנחנו מספקים עוזר לארגונים ולבעלי עסקים לקבל החלטות נכונות, חוסך זמן ומשאבים ארגוניים יקרים ועוזר להם להישאר מעודכנים ו"עם האצבע על הדופק" בתחומם. הפתרונות שלנו איכותיים ומדויקים – פותחים בפני לקוחותינו הזדמנויות חדשות שטרם הכירו, מאפשרים להם להעמיק ולהרחיב את ידיעותיהם ולהשיג את התוצאות והמטרות המיוחלות.

השיטה

אנו מאתרים ומנתחים מידע ברשת הפתוחה באמצעות כלים ושיטות מתקדמות בשפות שונות. תהליכי העבודה שלנו מסתמכים על שיטת מידענות מתקדמת ואינטגרטיבית המכוונת לאיתור המידע מאלפי מקורות גלויים ברשת(OSINT- Open Source Intelligence) .
הלמידה המהירה של נושאים, של המונחים המקצועיים והבנת עומק של צורכי הלקוחות מאפשרת לנו לא רק לאתר את המידע הגולמי המדויק, שלעתים אינו נמצא בחיפוש פשוט במנועי החיפוש אלא במאגרי מידע ייחודיים, אלא גם להגיש אותו כך שיענה על הצרכים בצורה אופטימאלית.

הערכים שלנו

אנו מקפידים על דיסקרטיות, על אמינות, על מקצועיות ללא פשרות, על יעילות ועל שירות אדיב וקשוב מותאם לקוח – מתוך שאיפה להבין כמה שניתן את הליבה העסקית שבה הוא פועל.

דילוג לתוכן