מנגישים לעסק שלך תובנות מדויקות מבוססות נתונים ומחקר דיגיטלי

הבעלים והמייסד

איגור יבדוסין

מומחה במידענות עסקית, בשיווק דיגיטלי, כריית מידע, כלי אוטומציה וטכנולוגיות ניטור ואנליזה של מידע עסקי באמצעות למידת מכונה ואינטלגנציה מלאכותית.

בעל תואר שני (M.A) בלימודי מידע מאוניברסיטת בר-אילן.

מרצה בנושאי מידענות, כלים טכנולוגיים מתקדמים ושיווק בכנסים מקצועיים מרכזיים (כנס המידע הבינלאומי INFO, מולטידע ועוד). משמש מרצה אורח בביה"ס להכשרת מידענים באוניברסיטה הפתוחה ובמגמה לגילוי ואיתור מידע דיגיטלי-סייבר במשרד החינוך עבור הדורות הבאים.  

"התשוקה שלי היא לעזור לכם לגלות את העוצמה הטמונה במידע"

דבר המנכ"ל והמייסד

בעולם עמוס מידע ומסרים, המידען או אנליסט המידע הוא הקפטן שיודע לנווט במקצועיות ובתבונה בתוך האוקיינוס הסבוך והרועש של המידע והנתונים ברשת האינטרנט. הוא יודע להמתמצא ולשלוט בכלים ובמקורות אינפורמטייבים מגוונים ומתוחכמים שחורגים הרבה מעבר לחיפושים בגוגל – מאגרי מידע ייעודיים, ניטור וניתוח מידע מרשתות חברתיות, מקורות חדשותיים, כלי מודיעין עסקי, סקרי שוק ועוד.
מידען מקצועי (Information professional) באופיו הוא אוטודידקט, המסוגל להיכנס בכל פעם מחדש ובמהירות לנושאים ולתחומים רבים ולהכיר אותם לרוחבם ולעומקם. עליו לדעת לא רק לדלות את החומרים, אלא גם לברור ולסנן את המידע הרלוונטי והאיכותי ביותר ולהיות מסוגל לנצל ולתרגם אותו לידע בעל משמעות, לתובנות ולערך עבור הלקוח.
מה שמניע אותנו ב-InfoTarget זו סקרנות אינטלקטואלית – התשוקה לגלות, לחקור וללמוד כל הזמן דברים חדשים.

שלכם,
איגור יבדוסין

דילוג לתוכן