מנגישים לעסק שלך תובנות מדויקות מבוססות נתונים ומחקר דיגיטלי

אמריקה מתעוררת עם תוכנית ביידן, ולחברות ישראליות שווה לחפש הזדמנויות

כמה מילים על תוכנית ביידן

תוכנית ביידן שאושרה זה מכבר מהווה חלק מתוכנית גדולה יותר, שעוד נדרשת באישור ובה מושם דגש מיוחד על סיוע סוציאלי ומענה למשבר האקלים. מדובר בתוכנית המבטאת את הגישה העקרונית של המחנה הדמוקרטי בארה"ב, ולמעשה הייתה מחויבת המציאות על מנת להניע מחדש את גלגלי המשק האמריקאי לאחר משבר הקורונה.

בין היתר, התוכנית קובעת תקציב השקעות של למעלה משישים מיליארד דולרים לשיפור תשתיות האינטרנט בארה"ב, ועוד תקציב דומה לשיפור תשתיות הרכבת. כמו כן, יותר מחמישים מיליארד דולר יושקעו בתשתיות המים, כארבעים מיליארד דולר במערכות הסעת המונים, כשמונה מיליארד דולר בעמדות הטענה של מכוניות חשמליות, ולמעלה ממאה מיליארד דולרים לפרויקטי גשרים, כבישים וכדומה.

ומה זה אומר לגבי חברות ישראליות

טוב יעשו חברות ישראליות המחפשות הזדמנויות בחו"ל, אם יפקחו עין ויבצעו צעדים מעשיים לאור תוכנית ביידן והמימון הנרחב שייפרש על פני חמשת השנים הבאות. יש להדגיש כי התוכנית אמנם נועדה לתמוך במשק האמריקאי, ושואפת לתת הזדמנויות לחברות מקומיות, אך התקצוב והתנאים בהחלט פתוחים לשיתופי פעולה בינלאומיים.

כך למשל, חברות ישראליות העוסקות בתחומים של טכנולוגית, שיטות וחומרי בנייה, ימצאו כי מושם הדגש על מענה מתקדם ומשודרג בתחומי תשתיות הרכב, הנמלים הימיים, שדות התעופה ועוד. כמו כן, חברות סטרטאפ צעירות והייטק וותיקות המתמקדות בפתרונות מתקדמים לענף הרכב, יגלו שמיליארדים רבים יושקעו בתחום הרכבים החשמליים ועמדות הטעינה (למעלה מחצי מיליון עמדות חדשות). בנוסף, התוכנית כבר מתייחסת להיבטים של אנרגיה מתחדשת, ובקרוב יועבר חלק נוסף המוקדש כאמור למאבק במשבר האקלים. על כן, גם לחברות העוסקות בתחומי תחליפי הדלק והתייעלות אנרגטית כדאי לפקוח עין.

לאתר שותפים והזדמנויות עסקיות בארה"ב

אין ספק שתוכנית ביידן מציגה "על הנייר" הזדמנויות עסקיות למינוף והתרחבות, גם עבור חברות ישראליות. אבל השאלה היא כיצד מאתרים מעבר לים הזדמנויות עסקיות המתאימות לאופי הפעילות, ליכולות ולמטרות, ובתוך כך גם לעקוף מתחרים. כאן בדיוק נכנסת לתמונה חברת אינפוטרגט עם מערך נרחב של איסוף מידע, המבוסס על כלי ניתוח חדשניים ועל אנליסטים מקצועיים ומנוסים.

המערך של חברתנו מסייע באיתור שותפים עסקיים פוטנציאליים העומדים בפרמטרים הנדרשים, בין אם אלו חברות תשתית אמריקאיות, חברות בתחומי התחבורה, האינטרנט וכדומה. זאת בנוסף לאיתור של מפעלי ייצור רלוונטיים, מפיצים, משקיעים וגורמים נוספים, היכרות מעמיקה עם השווקים הרלוונטיים, המתחרים בענף, ועוד – הכל בהתאם לצורך.

המידע שאנו אוספים נבחן ומנותח על ידי האנליסטים ומאפשר גיבוש אסטרטגיה חכמה ונכונה, תוך מיפוי של הזדמנויות בארה"ב, סינון ותעדוף שלהן. בתוך כך, התהליך היעיל שאנו מבצעים מקטין את בזבוז הזמן והטעויות שנעשות באיתור ופניות אל שותפים פוטנציאליים, ומגדיל את הסיכוי לשיתופי פעולה פוריים שיזניקו את חברתכם קדימה.

מעוניינים במידע נוסף על הזדמנויות חדשות בארה"ב שיכולות להתאים לכם? מעוניינים שנאתר עבורכם שותפים פוטנציאליים בנישות רלוונטיות? אם כן, לשיחת ייעוץ עם אחד מיועצי חברתנו עבור איתור הזדמנויות עסקיות בארה"ב ובכל העולם, הנכם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 072-3972012.

השאירו תגובה

InfoTarget

InfoTarget – היא חברה למידענות ולמודיעין עסקי-תחרותי, המעניקה ללקוחותיה פתרונות מידע חדשניים. לחברה ניסיון של למעלה מ-7 שנים באספקת שירותי מידענות לחברות מהמגזר הציבורי והפרטי בתחומים רבים ומגוונים: שיווק, תשתיות, אקדמיה, יזמות, מו”פ, ייעוץ עסקי ואסטרטגי, ביטחון, חינוך, בריאות, תיירות ועוד.

צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם

פוסטים אחרונים

כתבו לנו

דילוג לתוכן