מנגישים לעסק שלך תובנות מדויקות מבוססות נתונים ומחקר דיגיטלי

איזה דברים כדאי לדעת על מחירו של מחקר שוק

מדוע מחקר שוק עולה כל כך הרבה, וממה מורכב מחיר של מחקר שוק? בכתבה שלפניכם.

אם אתם רוצים להוביל בתחום חדש או לפתח את תחום הפעילות שלכם בצורה יותר מקצועית, אתם זקוקים למחקר שוק מקצועי. עסקים וחברות רבות נמנעים מרכישה של מחקר שוק בגלל מחירם של מחקרים אלו. אולם חברות מצליחות לא יוותרו על מחקר רציני גם אם יש למחקר שוק מחיר גבוה.

חסכון מול תועלת

מחקר שוק אמנם לא זול, אך ההשקעה הכספית מתגמדת בהתחשב בכך שהוא נועד להציל עסקים מהשקעה של מאות אלפי שקלים ולעיתים מיליוני שקלים בתחומים שלא צפויה בהם הצלחה. יתרה מזאת, מחקר שוק במקרים רבים לא אומר אם כן או לא להשקיע אלא איך להשקיע ואיך לנתב את ההשקעה בתחום למקסימום תועלת, כך שהתרומה של מחקר שוות ערך לניסיון של תקופה ארוכה בתחום בתהליך של ניסוי ותעייה רבים.

ממה בכל זאת מורכב מחיר של מחקר שוק, ולמה באמת הוא כל כך גבוה?

מומחים עולים הרבה מאוד כסף

אנליסטים מקצוענים ובעלי ניסיון גובים הרבה כסף לשעת עבודה. לא פלא, היתרון שיופק מהניתוח המדויק של האנליסטים יביא תועלת כלכלית של מאות ואף מיליוני שקלים ללקוחות. מומחים אלו יחד עם צוותי העבודה צריכים לשבת יחד במשך שעות רבות בישיבות עבודה, לשבת לבד על נתונים ולעסוק באיסוף נתונים עצמאי, כמו גם לחשוב על כל תרחיש אפשרי ומקורות חדשים להשגת המידע האמין והעדכני ביותר בתחום.

שירות טוב לתוצאות מועילות

דוח מקצועי ללא שירות טוב לא יעזור לכם גם אם קיבלתם את הדוח המקצועי אך אין מי שיישב אתכם ויסביר לכם את משמעות הדוח, ילווה אתכם צעד אחרי צעד בהסקת המסקנות המתבקשות מהדוח. רק שירות אישי, סבלני ופתוח יסייע לכם להפנמת משמעות המחקר. לעיתים נדרשות שעות רבות גם של שירות, ייעוץ ותמיכה בסוף העבודה המקצועית, לכן חברות אלו דורשות עבור מחקר שוק מחיר שמביע את ההשקעה הנדרשת מהם לצורך שירות מקצועי.

זמנים

בסופו של דבר, מחקר לוקח זמן, לעיתים מספר שבועות של מחקר נטו,  והזמן משפיע מאוד על עלותו של שירות. מחיר של מחקר שוק מתקבל בהבנה רבה כשמוסיפים לשעות המחקר גם את שעות השירות בזמן המכירות ואת השעות של השירות ללקוחות לאחר גיבוש המחקר.


השאירו פרטים, ונציגנו יחזור אליכם בהקדם לבדיקת הצורך שלכם.

השאירו תגובה

InfoTarget

InfoTarget – היא חברה למידענות ולמודיעין עסקי-תחרותי, המעניקה ללקוחותיה פתרונות מידע חדשניים. לחברה ניסיון של למעלה מ-7 שנים באספקת שירותי מידענות לחברות מהמגזר הציבורי והפרטי בתחומים רבים ומגוונים: שיווק, תשתיות, אקדמיה, יזמות, מו”פ, ייעוץ עסקי ואסטרטגי, ביטחון, חינוך, בריאות, תיירות ועוד.

צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם

פוסטים אחרונים

כתבו לנו

דילוג לתוכן