מנגישים לעסק שלך תובנות מדויקות מבוססות נתונים ומחקר דיגיטלי

מאמרים

מהו ליד מותאם באופן אישי ומה היתרונות שלו על פני לידים קרים ורשימות לידים גולמיות ללא הבחנה?

רשימות הלידים שלכם מייצרות את המכירות המצופות? כי אם לא, סביר להניח שאתם לא עובדים עם לידים מותאמים אישית, כלומר לידים מדויקים המתאימים בדיוק לפרמטרים והדרישות שהולמים את צרכי הלקוח. בשורות הבאות נסביר במה מדובר.

קרא עוד »

כיצד ניתוח תחרותי מסייע לבוחן ביצועי מוצרים ושירותים (בנצ'מרקינג)

מצד אחד, ניתוח תחרותי הינו טכניקה נפוצה מאוד, בה משתמשת כל חברה רצינית המעוניינת להיות עם היד על הדופק לגבי מה שקורה בשוק ובענף שלה. מצד שני, בנצ'מרקינג או בוחן ביצועים משמש אף הוא בשכיחות גבוהה לבדיקת הביצועים של מוצרי ושירותי עסקים וחברות. יחד עם זאת, מה שפחות נפוץ הוא חברות המבינות שניתן לשלב בין השניים ולנצל את היתרון התחרותי שלהן לצורך בוחן ביצועים, כמו גם לנצל את ניתוח המתחרים לצורך מדידות כדי לקבל תמונה עוד יותר מקיפה על מצב החברה. השילוב מאפשר לקבל החלטות עוד יותר נכונות ומושכלות ליצירת, שמירת וחיזוק ההובלה בענף תחרותי.

קרא עוד »

אמריקה מתעוררת עם תוכנית ביידן, ולחברות ישראליות שווה לחפש הזדמנויות

ב- 5 לנובמבר 2021 אישר בית הנבחרים האמריקאי את "תוכנית ביידן", הנחשבת למפעלו הגדול ביותר עד כה של הנשיא הדמוקרטי. מדובר בתוכנית הצופה עשור קדימה ומקציבה סכומים אדירים של כטריליון דולר להשקעה בתשתיות ובתחבורה ציבורית, בהטענת מכוניות חשמליות, באנרגיות מתחדשות ועוד. זהו צעד ענק לאמריקאים ביציאה ממשבר הקורונה, שיכול בהחלט להיות גם צעד חשוב לחברות ישראליות, אם ישכילו לאתר הזדמנויות חדשות בארה"ב.

קרא עוד »
מציאת ספקים ישראלים

מציאת ספקים ישראלים

כמעט כל עסק וחברה בישראל עובדים מול ספקים ואין זה משנה מהו הענף במשק שאליו הם משתייכים. אכן, הפעילות העסקית תלויה לא מעט בשירותים, המוצרים והרכיבים שמגיעים מהספקים, המסייעים לתת מענה מיטבי ללקוחות הקצה. לפיכך, מציאת ספקים ישראלים היא מהלך שכל עסק נדרש לו, ולמעשה הרבה יותר מפעם אחת לאורך חיי החברה.

קרא עוד »
מידענות דיגיטלית

מידענות דיגיטלית

לא רבים יודעים זאת, אך מידענות הינה תחום הנלמד באקדמיה ומהווה עיסוק מקצועי, שהפך להיות נדרש מאוד עם התפוצצות המידע של העשורים האחרונים.

קרא עוד »
מידענות באינטרנט

מידענות באינטרנט

מידענות הינה תחום עיסוק שתפקידו לעשות שימוש בסוגי וייצוגי מידע שונים להשגת יעד מוגדרים. זהו תחום הנלמד במהלך קורסים מקצועיים שונים, לעיתים כחלק מלימודי תארים מתקדמים בתחומים מגוונים, ולעיתים עומד בפני עצמו כלימודי תואר ראשון, שני ושלישי.

קרא עוד »
מחקר שוק באינטרנט

מחקר שוק באינטרנט

מחקר שוק הינו מהלך בסיסי ומתבקש עבור יזמים המעוניינים להקים עסק חדש, וכן לעסקים קיימים המעוניינים לבצע התרחבות לשווקים חדשים.

קרא עוד »
מוצרים ליבוא

מוצרים ליבוא

יבוא מוצרים מחול מלווה בפרוצדורות רבות וכרוך בהשקעת לא מעט זמן וכסף, שכמובן אמורים להניב את הפירות המיוחלים. לשם כך חייבים להתנהל בצורה מחושבת ואף זהירה, הלוקחת בחשבון את מה שקורה בשוק ואת מה שמותר בכלל לייבא לארץ.

קרא עוד »
יבוא אקססוריז מסין

יבוא אקססוריז מסין

כבר למעלה מ- 30 שנה שבין סין לישראל מתקיימים קשרי מסחר פוריים, המתפתחים וגדלים בהתמדה ועומדים כיום על למעלה מ- 8 מיליארד דולר לשנה.

קרא עוד »
איתור מידע על אנשים

איתור מידע על אנשים

לא פעם יש צורך בקבלת מידע על אנשים שעימם אנו שוקלים לעשות עסקים, בין אם מדובר בבעל עסק אחר המציע לנו שיתוף פעולה, אדם שאנו מעוניינים לגייס כמשקיע, ספק המציע מוצר או שירות מסוים, אדם שאנו שוקלים לקבל לעבודה בעסק ועוד. לשם כך ניתן לפעול בערוצים שונים

קרא עוד »
דילוג לתוכן