מנגישים לעסק שלך תובנות מדויקות מבוססות נתונים ומחקר דיגיטלי

מאמרים

מחקר שוק בינלאומי –  מה חשוב לדעת?

מחקר שוק בינלאומי מהווה תהליך בו חברות אוספות מידע בנוגע לשווקים שונים וזאת בכדי לדלות לעצמם את מידע חדש ובכך להרחיבו על מנת להכיר מקרוב את הסביבה והאווירה העסקית אליה הן מכוונות ובכך להפוך לגורם שיווקי ותחרותי בעל משמעות ונפח. 

קרא עוד »

מחקר שוק ומתחרים

מחקר שוק נדרש בכל פעם בו יזמים או חברות מעוניינים להיות גורם משמעותי בשוק אליו הם מתעתדים לפעול. מדובר בשלב מקדים שחשוב שיכלול בתוכו בדיקות אודות השוק והמתחרים, תוך הקפדה להימנע מדילוג על שלבי המחקר. 

קרא עוד »

מחקר שוק לסטארט-אפ

תקופת הקורונה הביאה יזמים רבים לשים ב"הולד" את הסטארט אפים עליהם הם עבדו זמן רב. עם כניסתה של 2021 יחד עם החיסונים, החלו יזמים רבים להתעורר ולפעול להנעת תהליכים ראשוניים של מחקרי שוק לסטארט אפים שלהם. 

קרא עוד »

מחקר שוק לפני מוצר דיגיטלי

מחקרי שוק הינם שלב הכרחי, חשוב ומשמעותי עבור יזמים וחברות המעוניינות לקדם שירות או מוצר שלהם. גם במקרים הנוגעים למרחב הדיגיטלי קיימת חשיבות רבה בביצוע של מחקר שוק עבור השקה והוצאה של מוצרים דיגיטליים שונים. 

קרא עוד »

מידע עסקי על חברות

בעולם העסקי קיימים מספר כלים מקצועיים המאפשרים לקבל מידע מהימן על חברות שונות – מקומיות ובינלאומיות. מידע שהופך למשמעותי וקריטי במסגרת פעילותנו במחקרי השוק והחברות אותם אנו עורכים. 

קרא עוד »

בדיקות נאותות ובדיקות רקע לשותפים וספקים

עולם העסקים כולל בתוכו לא פעם מיזוגים בין חברות או רכישה של חברה אחת גדולה המעוניינת לרכוש חברה אחרת. נושא הרכישות מעיד לרוב על הצלחה עסקית של שני הצדדים ובו עדיין חשוב לפעול באופן שקול ולקיים בדיקת רקע ובדיקת נאותות.

קרא עוד »

איתור ספקים, יצרנים ומוצרים בחו"ל

חלק מההצלחה העסקית שלנו תהיה תלוי רבות ביכולת לאתר את הספקים, היצרנים והמוצרים בחו"ל שמתאימים למסגרת העסקית שלנו. פעילות האיתור אינה פשוטה ובחיפוש אחר נותני השירותים נמצא מספר רחב של אפשרויות.

קרא עוד »

מודיעין עסקי אפקטיבי

איסוף של מודיעין עסקי ותחרותי מאפשר כר מידע המשמש חברות ומסגרות רבות. למודיעין העסקי מספר דרכים להיות יעיל ובכך יכול להפוך כל מסגרת או חברה למובילה ובולטת לעומת המתחרות.

קרא עוד »

סימנים שהמתחרים שלכם נמצאים בקשיים

במסגרת ביצוע של מודיעין עסקי נוכל לקבל לא פעם מיידעים אודות העובדה שהמתחרים שלנו נמצאים בקשיים. בין אם קשיים כלכליים ואף קשיים בגיוס לקוחות או כל קושי אחר שעלול להפוך ליתרון משמעותי עבורנו.

קרא עוד »

מדוע חשוב לנטר ולנתח את המתחרים?

בעולם העסקי יש משמעות וחשיבות רבה לדעת ולהכיר את המתחרים שלנו. הכרתם מעניקה לנו אומדן היכן אנו נמצאים וכמובן את היכולת להיות גורם מוביל מבין המתחרים ולא להפוך לגורם מגיב, נגרר וחלש.

קרא עוד »

מדוע חשוב לבצע מחקר שוק?

ביצוע מחקר שוק מסייע למסגרות וחברות רבות לקבל תמונה ברורה ורחבה אודות השוק בו הם פועלים כשהם גם חלק ממנו. ביצוע של מחקר שוק מחייב להתייחס למספר נקודות חשובות על מנת לקבל תוצרי מחקר שיסייעו לנו.

קרא עוד »
דילוג לתוכן