מנגישים לעסק שלך תובנות מדויקות מבוססות נתונים ומחקר דיגיטלי

מציאת ספקים ישראלים

מציאת ספקים ישראלים

מציאת ספקים ישראלים

כמעט כל עסק וחברה בישראל עובדים מול ספקים ואין זה משנה מהו הענף במשק שאליו הם משתייכים. אכן, הפעילות העסקית תלויה לא מעט בשירותים, המוצרים והרכיבים שמגיעים מהספקים, המסייעים לתת מענה מיטבי ללקוחות הקצה. לפיכך, מציאת ספקים ישראלים היא מהלך שכל עסק נדרש לו, ולמעשה הרבה יותר מפעם אחת לאורך חיי החברה.

לעיתים קרובות ניתן להגיע אל ספקים בארץ דרך הניסיון, ההיכרות והקשרים שנרקמו לאורך פעילות ארוכת שנים, אך לעיתים אחרות איתור ספקים בארץ צריך להתחיל מהתחלה – למשל אם מדובר בעסק חדש, אם מעוניינים לאתר ספק אחר ויחסית חדש בתחום שיהיה מעוניין להציע מחירים נוחים יותר כדי להגדיל את מעגל הלקוחות, אם מדובר בתחום שבו היצע הספקים קטן מאוד ואינו מוכר לכם, אם החלטתם להחליף בין ספק מחו"ל לספק בארץ ואינכם מכירים היטב את השק המקומי, ועוד.

בכל מקרה, ברור שלבחירה נכונה של הספק המקומי תהיה השפעה גדולה על ההתנהלות העסקית, החל במלאי המוצרים הזמין, ברמת שירותי מיקור החוץ שתקבלו, ביכולת לשמר רווחיות טובה ועדיין להציע מוצרים במחירים אטרקטיביים, ברמת השקט התעשייתי שלכם, ועוד. אכן, היחסים עם ספקים אינם חד פעמיים ומזדמנים, אלא לרוב נמשכים לאורך שנים – ויש לדעת שהצד השני מסוגל לתת את חלקו ובצורה הטובה ביותר. לשם כך צריך לבצע שורה של בדיקות, וכאן חברתנו יכולה להיות לעזר רב.

בדיקות נדרשות של ספקים בישראל

לצורך מציאת ספקים ישראלים חברתנו נעזרת בקשת רחבה של מאגרי מידע, המאפשרים לברור את המוץ מהתבן, לבצע ניתוחים בשיטות מתקדמות, ולהגיש לכם את המידע המאפשר קבלת החלטה נכונה ומושכלת. לשם כך אנו צריכים כמובן להכיר אתכם, את צרכיכם ודרישותיכם, כגון סוג וכמויות המוצרים, הגמישות, לוחות הזמנים, המחירים וכן הלאה. לאחר מכן, הבדיקות שנבצע עבורכם בדיסקרטיות, במקצועיות ובמהירות, יוכלו להביא תועלות רבות עם מידע ממוקד ועדכני המותאם לצרכיכם, תוך חיסכון בזמן שלכם על איתור ספקים רלוונטיים, איתור ספקים בארץ שאינכם מכירים ופתיחת הזדמנויות חדשות לשיתופי פעולה ורווחיות משופרת, ובכלל לקידום הפעילות העסקית.

כאמור, את הבדיקות אנו מבצעים על סמך מאגרי מידע נרחבים ביותר, חלקם גלויים לציבור הרחב ואחרים לא, כאשר אנו יודעים כיצד לאסוף את המידע המורכב משכבות רבות, לסנן ולעבד אותו, להוציא ממנו תובנות ולהגיש לכם בצורה ברורה המאפשרת לקבל החלטה נבונה ונכונה עבורכם. בין היתר, אנו נעזרים במאגרי מידע ייעודיים שאינם פתוחים לכלל הציבור, המציעים מנועי חיפוש לפילוחים וחיתוכים מדויקים בהתאם להגדרות, כגון אופי הפעילות של הספק, מחזור המכירות שלו, גודלו ומיקומו הגיאוגראפי, וכמובן גם נותנים את פרטי ההתקשרות המדויקים איתו.

בנוסף, במידה ומדובר בספק ישראלי המייבא מוצרים מחו"ל, אנו מבצעים שורה של בדיקות המוודאות מי עומד למעשה מאחורי המוצר. בין היתר, אנו בודקים האם מדובר במוצר המיובא ישירות ממפעל (עם הסכם בלעדיות או בלעדיו) או שמא מדובר בייבוא מקביל, האם קיימים כל האישורים הרלוונטיים למוצר מסוג זה, האם מדובר במוצר מקורי או חלילה בזיוף שאסור לייבאו לישראל, האם רמת המחירים סבירה ביחס למה שקיים בשוק וניתן להשיג, וכן מידע על המפעל בחו"ל שמייצר את אותם מוצרים לרבות האפשרות לבצע ייבוא עצמי ולחסוך בעלויות התיווך של הספק.

לפרטים נוספים בנושא הנכם מוזמנים לפנות אל חברתנו בטלפון 072-3972012.

השאירו תגובה

InfoTarget

InfoTarget – היא חברה למידענות ולמודיעין עסקי-תחרותי, המעניקה ללקוחותיה פתרונות מידע חדשניים. לחברה ניסיון של למעלה מ-7 שנים באספקת שירותי מידענות לחברות מהמגזר הציבורי והפרטי בתחומים רבים ומגוונים: שיווק, תשתיות, אקדמיה, יזמות, מו”פ, ייעוץ עסקי ואסטרטגי, ביטחון, חינוך, בריאות, תיירות ועוד.

צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם

פוסטים אחרונים

כתבו לנו

דילוג לתוכן